ایران جزوه چیست؟

گروه طراحان ایده پرداز كاسپین طراح و ایده پرداز اپلیكیشن ایران جزوه برای اولین بار توانسته است اپلیكیشنی متناسب با نیاز دانشجو و استاد، ایده پردازی و پیاده سازی نماید كه علاوه بر رفع نیاز فرهیختگان، قدمی هرچند كوتاه برای حفظ درختان و حفظ محیط زیست بردارد چراكه امروزه تعداد بسیار زیادی از درختان برای مصارف كتاب ها و جزوات دانشگاه ها قطع و از بین می رود.

توضیحاتی کوتاه از ایران جزوه

  • طراحی اپلیکیشن

    اپلیکیشن اندرویدی ایران جزوه طبق آخرین متد ها و ضوابط توسط تیم فنی ایران جزوه برنامه ریزی شده و تقدیم شما کاربران عزیز شده است.

  • محتویات غنی

    تیم قدرتمند ایران جزوه با محتویات بسیار غنی خود اعم از کتاب،پاور پوینت و جزوه صورت الکترونیک و هم به صورت صوتی آماده خدمت رسانی به شماست.

  • جادوی سادگی

    با افتخار اعلام می کنیم اپلیکیشنی بنا نهادیم که تمام کاربران تلفن های همراهِ اندروید بتوانند از آن استفاده کنند بدون هیچگونه پیچیدگی خاص!

چرا ایران جزوه؟

دلایل بسیار خوبی برای انتخاب ما وجود دارد
چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

داشتن اپلیکیشنی که بتواند نیاز های دانشجو و استاد را همزمان براورده کند،قطعا می تواند انتخاب مناسبی باشد.ایران جزوه فواصل بین دانشگاهی را بی معنی کرده بدین صورت که شما هر موقع که لام بدانید می توانید از قسمت جست و جوی اپلیکیشن،جزوه یا کتاب یا ... مورد نظر خود را در کمترین فرصد پیدا کنید و استفاده کنید.

از کجا شروع کنم؟

برای شروع استفاده فقط و فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از اتمام دانلود اپلیکیشن،آن را با یک کلیک روی تلفن همراه خود نصب کنید.

(401) 725-9298